O nás

Shangrila Factory je kreativní platforma grafika, publicisty a hudebního producenta Petra Marešekterý se profesionálně věnuje tvorbě prezenčních webů, grafickému designu a multimédiím pro firmy, živnostníky či neziskové organizace. Pod názvem Shangrila Factory funguje již 10 let a má své výsledky a stálé zákazníky, které si můžete prohlédnout na tomto webu.

Shangrila Factory však není klasická firma, ale skupina svobodně pracující freelancerů, kteří pracují samostatně, ale pokud jde o větší zakázku dokážeme se mobilizovat a dát věci rychle do kupy, než by jeden řekl Popokatepetl. Nepředstíráme, že umíme úplně vše, ale díky tomu, že každý umí velmi dobře svůj díl práce, dokážeme zrealizovat mnohé od grafického návrhu loga přes kvalitní prezenční webové stránky až po videospot na youtube. Naší specializací je pak zaměření na sociální marketing. Tedy marketing podporující dobré věci, vedoucí ke změně sociálního chování veřejnosti.

Upřednostňujeme osobní a přátelský přístup k zákazníkovi. Budete tedy vždy jednat přímo s tvůrcem, který bude mít zakázku na zodpovědnost od začátku do konce, nikoliv ze spoustou jeho zástupců či projektových manažerů. Právě proto máme i rychlé dodací lhůty za rozumné ceny. Nejde nám o maximalizaci zisku za každou cenu, ale o dobře odvedenou smysluplnou práci a spokojeného zákazníka, který se k nám rád vrací. Navíc  podporujeme ekologickou udržitelnost.

Motto: Setkáme se na kafi a pak se uvidí…


KONTAKT

Bc. Petr Mareš
tel: 732 420 287
mail: info@shangrilas.cz
Shangrila Factory
Milady Horákové 262/42
50006 Hradec Králové
IČ: 88141845

Otevírací doba
Nonstop

KONTAKTUJTE NÁS

  O tomto webu

  Skvělé místo, kde můžete představit sebe a svůj web.

  Hledat

  Hledat

  O tomto webu

  Skvělé místo, kde můžete představit sebe a svůj web.