Webové stránky

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Podnikáte, máte živnost či neziskovku a ještě nemáte kvalitní webové stránky nebo nějaké máte, ale už nevyhovují vám ani současným webovým standardům? Potom jsem tu právě pro vás, abych vám pomohl to změnit. Vytvářím kreativní webové prezentace firem, živnostníků, rekreačních objektů uměleckých aktivit a či neziskových organizací, tak aby vás dokázali dobře prezentovat a přinesli vám očekávaný užitek a nebyly pouhým informační smogem na nekonečně rozvětvené dálnici internetu. K tomu mi pomáhá cca 25 let praxe v oboru počítačová grafiky (DTP,  grafický design) a 12 let v oblasti tvorby webových stránek (webdesign, SEO, copywriting). Neslibuju nikomu okamžitě nadstandardní zisky či miliónovou návštěvnost přes noc, ale udělám vše pro to, aby váš web byl na internetu dlouhodobě viditelný a byl rozlišitelný od konkurence a snadno tak oslovil vaše potencionální zákazníky, aby měli chuť pořídit si váš produkt nebo službu. Ostatní je pak už na vás.

1. Moderní a responzivní webdesign, který dokáže upoutat.

Navrhnu vám moderní, graficky poutavý a funkční webdesign, který Vás bude umět skvěle reprezentovat. Při jeho tvorbě dbám na intuitivnost ovládání a přehlednost informací, aby si vaši potencionální klienti snadno a rychle našli relevantní informace. Webové stránky stavím na open source platformách WordPress a Drupal, které si poté budete moci lehko aktualizovat sami. Samozřejmostí je, že webdesign vašeho prezenčního webu bude responzivní, aby vždy přizpůsobil jakýmkoliv mobilním zařízením.

2. SEO – Optimalizace pro vyhledávače pro snadnou dohledatelnost na internetu. 

Vyladím a optimalizuji váš web dle aktuálních pravidel SEO a vyhledávacích algoritmů, aby byl  dohledatelný na relavantní klíčová slova a klíčová spojení (KW) na předních pozicích nejpoužívanějších vyhledávačů (Google, Seznam, Bing). Zákazníci si vás pak budou moci snadno a rychle najít a kontaktovat nebo u vás rovnou nakoupit. Web bude propojen s Google Analytics (sledování návštěvnosti).

3. Copywriting – Unikátní obsah, který osloví.

Napíšu pro Váš web unikátní a poutavé texty, které budou umět přesvědčit návštěvníky o vašich službách či produktech. Texty budou napsány dle specifických náležitostí obsahového marketingu, aby upoutaly zákazníka a přitom dbaly na odbornost a zároveň byly dohledatelné pro vyhledávací roboty (SEO).

4. Vytvoření loga a propagačních materiálů pro dobrou prezentaci.

Kromě webových stránek pro Vás můžu navrhnout logo, vizitky, leták, prospekt či katalog, či kompletní vizuální identitu, aby si vás lidé snadno zapamatovali i mimo internet. Dobře zvolený a vzájemně propojený marketingový mix může vaší věci jen prospět.

5. Marketing na sociálních sítích pro budování komunity.

V neposlední řadě není problém pro vás vytvořit i Facebookový a Instagramový profil pokud je ještě nemáte, který jsou dnes už běžnou součástí internetového marketingu a pravidelně sdílet statusy, stories nebo reelsy, aby o vás věděla vaše klientská komunita.

6. Osobní a přátelský přístup a rozumné ceny.

Budete vždy jednat se mnou (nikoliv ze spoustou zástupců jako u velkých agentur). Právě proto mám i přijatelné ceny a rychlé dodací lhůty. Pokud bude vaše zakázka komplexnější dáme hlavy do hromady s dalšími profesionálními grafiky a copywritery a videotvůrci, aby jsme pro vás odvedli maximum.

 


MICROSITE – JEDNODUCHÝ WEB

Webová vizitka, osobní web, produktový web

Microsite je obsahově malý web postavený na volně dostupných platformách o obsahu cca 1-5 podstránkách. Ideální webové stránky pro osobní stránky či webovou vizitku pro řemeslníky či freelancery. Zkrátka pro ty, kteří začínají se svým podnikáním a nechtějí pro začátek moc utrácet, ale přitom potřebují k práci kvalitní webovou prezentaci. Pomůžu Vám vytvořit webovou stránku, která bude přesně vystihovat Vaší službu a díky základnímu SEO bude snadno dohledatelná na internetu. Tento typ webu microsite může být také vhodný pro produktové weby či jednorázové weby s časově limitovanou účinností. 

Cena microsite: od 10.000 Kč

Reference:
https://www.alterodesign.cz


STANDARDNÍ PROFI WEB

Standardní webové stránky od nás je obvykle postavený na volně dostupných profesionálních CMS platformách (redakční systémy) jako je WordPress nebo Drupal o obsahu 5-10 podstránek s responzivním designem. Webdesign obvykle vychází z šablon, ty se však dají velmi dobře upravovat a v budoucnu se dají rozšiřovat. Ideální webová prezentace pro ty, co chtějí mít kvalitní profi web, ale nemají na něj zatím až tak velký rozpočet. Standartní webové stránky pojmou víc informací, něž microsite a budou tak přesně vystihovat vaše aktivity nebo obor podnikání. Je to ideální webová prezentace pro toho, kdo hledá dobrý poměr cena/výkon.

Cena standardního webu: od 20.000 Kč

Reference:
https://www.kvetinarstvi-nhk.cz
https://malzed.cz


KREATIVNÍ PROFI WEB

Pokud máte větší rozpočet a chcete plně graficky originální a kreativní webové stránky, tyto stránky Vás budou skvěle reprezentovat a bude nezaměnitelný s konkurencí, pak je tu pro vás kreativní profi web o cca 10 a více podstránkách postavený na prověřených redakčních systémech jako je WordPress či Drupal. Samozřejmostí je opět responzivní webdesign. Navrhneme Vám originální grafiku webu, přesně dle vašich přání, která bude unikátní stejně jako texty a zbytek obsahu. Do kreativní webové prezentace můžeme zahrnout tvorbu ikonek, grafů či infografiky. Kreativní profi web budu ladit tak dlouho, dokud nebude perfektně sedět ve všech prohlížečích a zařízeních, tak aby vyhovoval Vám, ale především pak Vašim klientům. Součástí této webové prezentace je pokročilé SEO, které zaručí skvělou dohledatelnost na internetu a zabezpečení webu.

Cena kreativního webu: od 30.000 Kč

Reference: (web ve 4 jazykových mutacích)
https://penzion-aurum.cz

 


Profesionální a snadno dohledatelné webové stránky by měly obsahovat:

 • Responzivní webdesign  – šablona či kreativní grafika na míru, která se bude přizpůsobovat jednotlivým zařízením (PC, mobil, tablet)
 • Redakční systém – CMS pro zprávu obsahu. Obvykle používáme WordPress či Drupal.
 • Unikátní a poutavé texty dle marketingového a odborného hlediska, které se budou líbit i vyhledávacím robotům.
 • Galerie – nafocení a založení fotogalerií a referencí
 • Grafický obsah – obrázky, ikonky, slidy, tabulky, videa, infografiku
 • SEO – optimalizace pro vyhledávače – vyladění dle klíčových slov a spojení (KW) + registrace do hlavních katalogů + implementace metadat a textu (title, descrition, nadpisy a podnadpisy, samotný obsah textu)
 • Kontaktní či poptávkový formulář dle požadavků GDPR + bezpečnostní modul reCaptcha proti spamům.
 • Modul Cookies, dle předepsaných pravidel.
 • Google Analytics pro sledování návštěvnosti a pohybu na webu
 • Jazykové mutace (anglická, polská, německá, ruská…atd)
 • Pravidelná údržba systému (periodicita dle dohody, obvykle měsíční)
 • Pravidelné SEO (periodicita dle dohody, obvykle měsíční)

Pracovní postup při tvorbě webové prezentace:

 1. Úvodní konzultace, případně analýza vašeho stávajícího webu:
  Nejdříve se budu hodně ptát, aby jsem od vás dostal co nejvíce relevantních informací o vašich aktivitách či podnikání.
 2. Tvorba wireframe, neboli informační architektury webu.
 3. Registrace domény a zařízení webhostingu. (zabezpečená doména https je samozřejmostí)
 4. Návrh kreativního webdesignu nebo výběr vhodné šablony.
 5. Kódování grafiky a nasazení CMS (redakčního systému WordPress či Drupal).
 6. SEO analýza a copywriting (KW, metadata a texty).
 7. Naplnění obsahu webu (texty, obrázky, odkazy, tabulky, infografika)
 8. Spuštění webu a doladění na doméně pro různé prohlížeče.
 9. Pravidelná údržba + pravidelné SEO (dle dohody, ideálně měsíční či čtvtletní).
 10. Podpůrný marketing (vizitky, bannery, letáky, blogy, katalogy, prospekty, PPC kampaně…atd)


Reference webových stránek:

https://www.kvetinarstvi-nhk.cz
https://protipozary.cz
https://krajina-park.cz
https://www.alterodesign.cz
https://zlatohorska.cz
https://www.palirna-podlipou.cz
https://miafa.cz
http://www.jkmreal.cz
https://www.optikamirabilis.cz
https://www.inhol.cz
https://penzion-aurum.cz
https://www.chatkyzlatehory.cz
https://kanalizace-odpady-hk.cz