Webové prezentace

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK NA MÍRU

„Být na webu už dávno není nic nedostupného. Důležitější je umět se na něm dobře prezentovat a být vidět.“

Pokud ještě nemáte kvalitní webové stránky nebo nějaké máte, ale už  nevyhovují Vám ani současným webovým standardům, jsme tu právě pro Vás. Soustředíme se na tvorbu kreativních webových prezentací jednotlivců, firem, rekreačních objektů či neziskových organizací, tak aby dokázali dobře reprezentovat jejich aktivitu a přinesli jim očekávaný užitek a nebyly pouhým informační smogem na nekonečně rozvětvené dálnici internetu. K tomu nám pomáhá více jak 20 let praxe v oboru počítačová grafiky a 10 let v oblasti tvorby webu. Neslibujeme nikomu hned větší zisky nebo milionovou návštěvnost, ale uděláme vše pro to, aby váš web byl na internetu viditelný  a zapamatovatelný a mohl tak oslovit potencionální klienty. Ostatní je pak už na vás. Naší specializací je pak sociální marketing zaměřený na sociální a ekologická témata.


CO VÁM NABÍZÍME?

1. Moderní a responzivní webdesign, který dokáže upoutat.

Dbáme o jednotný vizuální styl, který Vás bude reprezentovat, na intuitivnost ovládání a přehlednost informací, aby vaši potencionální klienti našli relevantní informace, které hledají a dobře si Vás zapamatovali. Webové stránky stavíme na open source platformách WordPress a Drupal, které budete moci snadno aktualizovat i Vy sami. Zároveň bude webdesign responzivní, tedy se bude umět přizpůsobit všem mobilním zařízením.

2. SEO – Optimalizace pro vyhledávače pro snadnou dohledatelnost na internetu. 

Vyladíme váš web, aby byl dohledatelný na daná klíčová slova či s pojení (KW) na předních pozicích nejpoužívanějších vyhledávačů (Google, Seznam, Bing), aby si vás zákazníci mohli snadno a rychle najít a kontaktovat. Propojení s Google Analytics (sledování návštěvnosti) a Facebookem je u nás samozřejmost.

3. Copywriting – Unikátní obsah, který osloví.

Napíšeme na Váš web unikátní a poutavé texty, které by měli umět přesvědčit o vašich službách. Texty budou napsány, dle všech specifických náležitostí obsahového marketingu, aby upoutaly zákazníka a přitom dbaly na odbornost a zároveň byly dohledatelné pro vyhledávací roboty.

4. Vytvoření loga a dalších propagačních materiálů pro dobrou prezentaci.

Kromě webových stránek pro Vás můžeme navrhnout logo, vizuální identitu, vizitky, leták, prospekt či katalog,aby se o Vás lidé dozvěděli i mimo internet. Dobře zvolený marketingový mix je vždy potřeba.

5. Osobní a přátelský přístup, bez průtahů.

Jsme menší kolektiv freelancerů, budete tedy vždy jednat přímo s tvůrcem webu (nikoliv ze spoustou jeho zástupců), který bude mít zakázku na zodpovědnost od začátku do konce. Právě proto máme i přijatelné ceny do rychlé dodací lhůty.

 


MICROSITE – JEDNODUCHÝ WEB

Webová vizitka, osobní web, produktový web

Microsite je obsahově malý web postavený na volně dostupných platformách o obsahu cca 1-5 podstránkách. Ideální webové stránky pro osobní stránky či webovou vizitku pro řemeslníky. Zkrátka pro ty, kteří začínají se svým podnikáním a nechtějí pro začátek moc utrácet, ale přitom potřebují k práci kvalitní webovou prezentaci. Pomůžeme Vám vytvořit webovou stránku, která bude přesně vystihovat Vás či vaší službu a díky základnímu SEO bude snadno dohledatelná na internetu. Tento typ webu – microsite může být také vhodný pro produktové weby či jednorázové weby s časově limitovanou účinností. 

Cena microsite: cca 10.000 Kč

Reference:
https://www.alterodesign.cz


STANDARDNÍ PROFI WEB

Standardní webové stránky od nás je obvykle postavený na volně dostupných profesionálních CMS platformách (redakční systémy) jako je WordPress nebo Drupal o obsahu 5-10 podstránek s responzivním designem. Webdesign obvykle vychází z šablon, ty se však dají velmi dobře upravovat a v budoucnu se dají rozšiřovat. Ideální webová prezentace pro ty, co chtějí mít kvalitní profi web, ale nemají na něj zatím až tak velký rozpočet. Standartní webové stránky pojmou víc informací, něž microsite a budou tak přesně vystihovat vaše aktivity nebo obor podnikání. Je to ideální webová prezentace pro toho, kdo hledá dobrý poměr cena/výkon.

Cena standardního webu: cca 20.000 Kč

Reference:
https://www.kvetinarstvi-nhk.cz
https://malzed.cz


KREATIVNÍ PROFI WEB

Pokud máte větší rozpočet a chcete plně graficky originální a kreativní webové stránky, tyto stránky vás budou skvěle reprezentovat a bude nezaměnitelný s konkurencí, pak je tu pro vás kreativní profi web o cca 10 a více podstránkách postavený na prověřených redakčních systémech jako je WordPress či Drupal. Samozřejmostí je opět responzivní webdesign. Navrhneme Vám originální grafiku webu, přesně dle vašich přání, která bude unikátní stejně jako texty a zbytek obsahu. Do kreativní webové prezentace můžeme zahrnout tvorbu ikonek, grafů či infografiky. Kreativní profi web budeme ladit tak dlouho,  dokud nebude perfektně sedět ve všech prohlížečích a zařízeních, tak aby vyhovoval Vám, ale především pak Vašim klientům. Součástí této webové prezentace je pokročilé SEO, které zaručí skvělou dohledatelnost na internetu a zabezpečení webu.

Cena kreativního webu: cca 30.000 Kč

Reference: (web ve 4 jazykových mutacích)
https://penzion-aurum.cz

 


Profesionální a snadno dohledatelné webové stránky by měly obsahovat:

 • Responzivní webdesign  – šablona či kreativní grafika na míru, která se bude přizpůsobovat jednotlivým zařízením (PC, mobil, tablet)
 • Redakční systém – CMS pro zprávu obsahu. Obvykle používáme WordPress či Drupal.
 • Unikátní a poutavé texty dle marketingového a odborného hlediska, které se budou líbit i vyhledávacím robotům.
 • Galerie – nafocení a založení fotogalerií a referencí
 • Grafický obsah – obrázky, ikonky, slidery, tabulky, videa, infografika
 • SEO – optimalizace pro vyhledávače – vyladění dle klíčových slov a spojení (KW) + registrace do hlavních katalogů + implementace metadat a textu (title, descrition, KW, nadpisy a podnadpisy, samotný obsah textu)
 • Kontaktní či poptávkový formulář + bezpečnostní modul reCaptcha proti spamům.
 • Google Analytics pro sledování návštěvnosti a pohybu na webu
 • Jazykové mutace (anglická, polská, německá, ruská…atd)
 • Pravidelná údržba (periodicita dle dohody, obvykle měsíční )
 • Pravidelné SEO (periodicita dle dohody, , obvykle měsíční)

Pracovní postup při tvorbě webové prezentace:

 1. Úvodní konzultace, případně analýza vašeho stávajícího webu:
  Nejdříve se budeme ptát, abychom od vás dostali co nejvíce relevantních inforamací o vašich aktivitách či podnikání.
 2. Vytvoření wireframe, neboli informační architektury webu.
 3. Registrace domény a zařízení webhostingu. (https je samozřejmostí)
 4. Návrh kreativního webdesignu nebo výběr vhodné šablony.
 5. Kódování grafiky a nasazení CMS (redakčního systému)
 6. SEO analýza a copywriting (metadata a texty)
 7. Naplnění obsahu webu (texty, obrázky, odkazy, tabulky, infografika)
 8. Spuštění webu a doladění na doméně pro různé prohlížeče
 9. Pravidelná údržba + pravidelné SEO (dle dohody, ideálně měsíční).
 10. Podpůrný marketing (vizitky, bannery, letáky, blogy, katalogy, prospekty, PPC kampaně…atd)


Reference funkčních webových stránek:

https://ultima-travel.cz
https://protipozary.cz
https://krajina-park.cz
https://www.alterodesign.cz
https://www.kvetinarstvi-nhk.cz
https://zlatohorska.cz
https://www.palirna-podlipou.cz
https://miafa.cz
http://www.jkmreal.cz
https://malzed.cz
https://www.optikamirabilis.cz
https://www.inhol.cz
https://penzion-aurum.cz
http://www.atelier-a09.cz
https://www.chatkyzlatehory.cz
https://kanalizace-odpady-hk.cz